Nastavení cookies
Poděkování lékaři
← Zpět na vydání

Poděkování lékaři

Chci ze srdce poděkovat panu neurologovi Jaroslavu Dvořákovi z polikliniky v Rožnově pod Radhoštěm

V péči MUDr. Dvořáka jsem už mnoho let a díky jeho odbornosti a lidskosti ve svém věku 71 let s problémovými zády pořád ještě funguji. Pan doktor je nejen výborný neurolog, ale i výborný diagnostik, lékař s citlivým a lidským přístupem k pacientům, kterým vytváří nejen fyzickou, ale i psychickou úlevu a porozumění.
Stejně jako v každé jiné profesi jsou i lékaři dobří a špatní, sestry dobré a špatné. Je pro mě potěšením, že i jeho sestra Miluše Mičolová dotváří prostředí pochopení, lidskosti a odbornosti.
Myslím, že i vás potěší uznání, pochvala lékařům, kteří plní své poslání. Zpětná vazba od pacientů je velice důležitá, protože ČLK by měla být o výborných lékařích informována. 

← Zpět na vydání