Nastavení cookies

OS ČLK Olomouc spolupracuje na distribuci OOP, které věnovalo lékařům město Olomouc

07.04.2020 | Další organizační složky / Evidence profesní bezúhonosti

informaci naleznete níže


Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolujeme si Vás informovat, že dnes vyvrcholila několikadenní akce, jejímž obsahem je spolupráce města Olomouce, primátora Mgr. Miroslava Žbánka, MPA a OS ČLK Olomouc zastoupena předsedou MUDr. Milanem Brázdilem, kdy město zajistilo pro soukromé lékaře dodávku OOP, která čítá 100 tisíc respirátorů a 200 tisíc roušek, které jsou určeny nejen soukromým lékařům ve městě Olomouc, ale i všem soukromým lékařům poskytujícím zdravotní péči v okrese Olomouc. Lze ocenit, že Olomouc myslela i na lékaře v postižných oblastech Uničova, Litovle a dalších míst v okrese Olomouc.

OOP budou soukromým lékařům, které MUDr. Brázdil oslovil e-mailem, předávány v následujících třech dnech (7.4.- 9.4.) od 9.00 do 15.00 hod. v kanceláři OS ČLK Olomouc, která sídlí v „Ušáku“ v ulici Wellnerova 3. Distribuci OOP zajišťuje sekretářka Jana Bieganská a zástupkyně pana primátora.

Jsme rádi, že můžeme tímto přispět k tomu, aby lékaři v první linii obdrželi tolik důležitý ochranný materiál a veřejně tímto děkujeme jménem olomouckých lékařů primátorovi Miroslavu Žbánkovi a všem, kdo se na zajištění OOP podíleli.

 

MUDr. Milan Brázdil

předseda OS ČLK Olomouc

Soubor Velikost
Dopis primátor CLK.pdf 237.9 kB
AN_D7850_.jpg 235 kB
Kategorie

Pro lékaře

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy