Nastavení cookies

Lékařské semináře v Salzburgu 2013

23.01.2013 | Další organizační složky / Oddělení vzdělávání

Informace o lékařských seminářích v Salzbugru v roce 2013.

Lékaři a lékařky z ČR se mohou hlásit na mezinárodní semináře v Salzburgu, které proběhnou v roce 2013. Na seminářích přednášejí špičkoví odborníci z amerických a rakouských univerzit a odborných institucí. Jedná se o největší projekt ve Střední a Východní Evropě, v rámci kterého probíhá výměna znalostí a zkušeností v různých oborech medicíny.

Semináře a stáže jsou určeny lékařům vykonávajícím praxi v České republice. Vzdělávání pořádá nadace American Austrian Foundation v rámci programu Open Medical Institute, který je nejrozsáhlejším vzdělávacím programem ve Střední a Východní Evropě. Semináře a postgraduální vzdělávání vedou renomovaní odborníci z různých oborů z USA a Rakouska. Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové koordinuje semináře v České republice.

Na rok 2013 je vyhlášeno přes 30 témat seminářů z chirurgie, kardiologie, pediatrie, neurologie, otolaryngologie, patologie, interní medicíny a dalších lékařských oborů. Více informací o projektu a seznam všech seminářů najdete na www.openmedicalclubcr.com a www.vdv.cz.

Název Velikost
Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové.pdf 727.5 kB
Kategorie

Pro lékaře

 
Lékaři jsou
jenom lidi
#nebudmyval
E-learning Specializované kurzy v rámci celoživotního vzdělávání lékařů Otevřít Okresní shromáždění Data a místa okresních shromáždění Informace zde
Naše zdravotnictví Sledujeme a komentujeme události v našem zdravotnictví Webové stránky
 
Oblíbené odkazy

Rychlé odkazy